Competitie
« Terug
KNLTB voorjaar Tennis 2024
Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 1e klasse - Afdeling 1
MijnKNLTB: Heren Dubbel 50+ Vrijdag Middag - 1e klasse - Afdeling 1
Stand
| Team | Gespeeld#W | GewonnenW | GelijkG | VerlorenV | PuntenPt. |
1 | UDEN 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 |
2 | `T SLOTJE 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 |
3 | DE YPELAER-H`BEEK 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 |
4 | VOLLEY 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 |
5 | SLA RAAK OISTERWIJK 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 |
6 | QUIRIJN 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
6 | PARK HOEVEN 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 |
6 | PLAY BACK 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
13:00 | DE YPELAER-H`BEEK 1 | - | VOLLEY 1 | 2 - 2 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | PARK HOEVEN 1 | - | SLA RAAK OISTERWIJK 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
13:00 | PLAY BACK 1 | - | UDEN 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
13:30 | QUIRIJN 1 | - | `T SLOTJE 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
13:00 | SLA RAAK OISTERWIJK 1 | - | DE YPELAER-H`BEEK 1 | 1 - 3 | Kunstgras | |
13:00 | VOLLEY 1 | - | PARK HOEVEN 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | UDEN 1 | - | QUIRIJN 1 | 3 - 1 | Kunstgras | |
14:00 | `T SLOTJE 1 | - | PLAY BACK 1 | 4 - 0 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | DE YPELAER-H`BEEK 1 | - | `T SLOTJE 1 | 3 - 1 | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | PARK HOEVEN 1 | - | UDEN 1 | 0 - 4 | Kunstgras | |
13:30 | QUIRIJN 1 | - | VOLLEY 1 | | Kunstgras | |
13:00 | VOLLEY 1 | - | PLAY BACK 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | SLA RAAK OISTERWIJK 1 | - | QUIRIJN 1 | | Kunstgras | |
13:30 | UDEN 1 | - | DE YPELAER-H`BEEK 1 | | Kunstgras | |
14:00 | `T SLOTJE 1 | - | PARK HOEVEN 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | DE YPELAER-H`BEEK 1 | - | PARK HOEVEN 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | PLAY BACK 1 | - | QUIRIJN 1 | | Kunstgras | |
13:00 | VOLLEY 1 | - | SLA RAAK OISTERWIJK 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | UDEN 1 | - | `T SLOTJE 1 | | Kunstgras | |
13:00 | SLA RAAK OISTERWIJK 1 | - | UDEN 1 | | Kunstgras | |
13:00 | PARK HOEVEN 1 | - | PLAY BACK 1 | | Kunstgras | |
13:30 | QUIRIJN 1 | - | DE YPELAER-H`BEEK 1 | | Kunstgras | |
14:00 | `T SLOTJE 1 | - | VOLLEY 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | PARK HOEVEN 1 | - | QUIRIJN 1 | | Kunstgras | |
13:00 | DE YPELAER-H`BEEK 1 | - | PLAY BACK 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:30 | UDEN 1 | - | VOLLEY 1 | | Kunstgras | |
14:00 | `T SLOTJE 1 | - | SLA RAAK OISTERWIJK 1 | | Roodzand Kunstgras | |
13:00 | PLAY BACK 1 | - | SLA RAAK OISTERWIJK 1 | | Kunstgras | |