03 Nieuwsbrief Bestuur alle leden
vrijwilligers gezocht
Beste leden,
Om te zorgen dat alle activiteiten binnen Tennisvereniging Play Back goed lopen, zijn er veel vrijwilligers nodig. Een aantal vrijwilligers is gestopt of heeft laten weten dat ze op het einde van het jaar stoppen met hun vrijwilligerswerk Het zou fijn zijn als we nu al opvolgers kunnen vinden. Die kunnen dan namelijk eerst even meedraaien.
Concreet zijn we daarom op zoek naar leden die één van de volgende vrijwilligerswerkzaamheden willen invullen:
- Bestuur
- Activiteitencommissie
- Publiciteitscommissie
- Jeugdcommissie (Hiervoor geldt dat ook een ouder van een jeugdlid commissielid kan worden, ook al is die ouder zelf geen lid.)
Misschien wil je ook wel wat doen voor de vereniging, maar weet je nog niet goed wat? Meld je dan bij het bestuur, dan kunnen we samen kijken waar je ingezet zou kunnen worden.
De laatste jaren hoor je vaak dat veel verenigingen kampen met het teruglopen van het aantal vrijwilligers. Tennisvereniging Play Back hoort hier op dit moment nog niet bij. Willen wij, Tennisvereniging Play Back, hier ook bij gaan horen?
NEE TOCH!! Wij hopen dan ook dat de vacatures snel worden ingevuld, zodat we met z’n allen onze vereniging levend kunnen houden. Vele handen maken immers licht werk. Als we allemaal een steentje bijdragen dan blijven we een gezonde, gezellige en sportieve vereniging.
Als je interesse hebt om je als vrijwilliger in te zetten voor Tennisvereniging Play Back, neem dan contact op met één van de bestuursleden of stuur een mail naar bestuurplayback@gmail.com.
Wij hopen dat we ook de komende jaren weer alle vacatures bezet hebben.
Met vriendelijke groet,
Het bestuur van Tennisvereniging Play Back
Karin van den Bergh (06-38507229)
Margreet van Rooijen (0485-351018)
Nancy van Lanen (06-30541623)
Johan Berris (06-30025398)
« Terug