03 Nieuwsbrief Bestuur alle leden

Nieuwsbrief 7 oktober 2020

Rabo Club Support

Vanaf 5 oktober kan er gestemd worden voor de Rabo Club Support. Play Back doet natuurlijk ook weer mee. Dit jaar wordt het geld gebruikt om het terras van een glazen schuifwand te voorzien. Op deze manier kan het paviljoen groter gemaakt worden in de koudere periode, wat zeker nu in deze coronatijd geen overbodige luxe is. Door een schuifwand te plaatsen, kan het terras bij mooi weer ook als echt open terras gebruikt worden. En door glas te gebruiken, kan iedereen toch genieten van de activiteiten op de banen. Heb je een rekening bij de Rabobank, dan kun je je aanmelden als lid van die bank. Je kunt dan 5 stemmen uitbrengen, waarvan 2 op dezelfde vereniging (Play Back!). Stemmen kan tot 25 oktober. DOEN!!!!

 

Coronamaatregelen

Iedereen zal het wel gemerkt hebben, op straat, op de sportclub, in de winkel. De coronamaatregelen zijn aangescherpt. Voor Play Back betekent dat dat het paviljoen voor 3 weken gesloten is (ingegaan op 29 september). Na die 3 weken is het afwachten of de strenge maatregelen nog nodig zijn. Als het druk is op ons tennispark, houd je dan aan de looprichting.

 

Competitie

De competitie gaat gewoon door, ondanks de extra maatregelen. Er mag alleen geen gebruik gemaakt worden van het paviljoen, behalve toiletten en douche. De teams spelen 2 rondes van een uur achterelkaar. Op vrijdag starten 2 teams om 19 uur, 1 team om 21.15 uur. Na het spelen wordt iedereen gevraagd direct naar huis te gaan. Niet gezellig dus, maar er kan in ieder geval gespeeld worden.

 

Vrij tennis en inloop

Gelukkig kan er nog wel gewoon getennist worden. En daar wordt ook flink gebruik van gemaakt. Blijf dat vooral doen. Vergeet niet digitaal een baan te reserveren.

De inloop op woensdagochtend, donderdagavond en vrijdagmiddag gaat ook gewoon door. Alleen blijft het paviljoen gesloten.

De inloop voor de jeugd op zondagochtend van 10 tot 11 gaat ook door!

 

Training

Voor de training heeft een grote groep zich aangemeld. Veel koffietennisleden, maar ook leden die al langer lid zijn. Leuk! Fijn!

Dit betekent wel dat de banen meer bezet zijn. De trainingen zijn gepland op zondagochtend, dinsdagavond en woensdagavond.

« Terug